Обмін або повернення товару

При оплаті книги в період попереднього замовлення, ви не можете повернути кошти.

Повернення товару належної якості

Після попереднього замовлення і отримання книги, Ви маєте право повернути придбаний у нас товар належної якості або обміняти на аналогічний, якщо товар не задовольнив вас за формою, габаритами, фасоном, кольором або розміром.

Повернення / обмін товару належної якості можливе протягом 14 днів з моменту покупки, не враховуючи дня покупки (при отриманні товарів кур'єрською службою - відлік 14 днів починається з дня отримання).

Примітки: Повернення книг належної якості здійснюється протягом 30 днів з моменту отримання, за умови, що книги не використовувалися і збережений їх товарний вигляд та розрахунковий документ, виданий разом з проданим товаром.

Повернення / обмін товару належної якості провадиться виключно за умови, якщо товар не використовувався, збережені товарний вигляд, комплектація, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з товаром.

Перелік товарів, що не підлягають поверненню згідно з постановою Кабінету Міністрів України "Про реалізацію окремих положень Закону України« Про захист прав споживачів »" від 19.03.1994 року № 172.

Для того, щоб повернути товар, Вам необхідно звернутися за вказаною електронною адресою: eka@zaborona.com